درباره مجموعه ایده چوبی

تولید و پخش انواع دست سازه های چوبی و دکوری خام و طراحی شده فروش به صورت کلی و جزیی ارسال به سراسر ایران

انتخاب سبک و نوع روشنایی مناسب، تاثیر عمیقی در زیبایی و دکور محل علاوه بر تامین روشنایی لازم دارد. در ایران افراد بیش‌تر روشنایی را متمرکز در محیط و به صورت چلچراغ و لوستر گزینش می‌کنند و در کنارش از آباژورها بیشتر به عنوان وسیله‌ای دکوری بهره می‌جویند، در حالی که سامانه‌های روشنایی غیر متمرکز مانند آباژور و چراغ‌های توکار هالوژنی به زیباتر نشان دادن محیط و همچنین آرامش بخشی بر روی افراد ساکن در محل کمک زیادی خواهند کرد.

نور پردازی با لوستر و آباژور تاثیری غیر قابل انكار در زیبایی هر چه بیشتر اتاق دارد از این رو انتخاب درست یك لوستر و آباژور علاوه بر تامین نور مناسب برای اتاق، به ما در تامین زیبایی هر چه بیشتر اتاق كمك میكند.

آباژور دات کام به عنوان  فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه تولید  محصولات چوبی و دست سازه های چوبی انواع مدل های آباژور  و فروش آباژور های چوبی و فلزی  فعالیت خود را با هدف عرضه مستقیم انواع  آباژور و چراغ خواب های چوبی و فلزی آغاز نموده شما در وب سایت آباژور با مشاوره و راهنمایی و مطالعه نظر سایر خریداران بهترین نحوه انتخاب را با توجه به بودجه و چیدمان منزل به کامل ترین شکل ممکن  خواهید داشت  و در کوتاه ترین زمان ممکن و با امن ترین روش های ارسال محصول خود را تحویل گرفته  و با رضایت کامل استفاده خواهید نمود

هدف مجموعه آباژور دات کام  این است که :

شما عزیزان زیباترین و مناسب ترین  محصولات چوبی را با امن ترین روش های پرداخت الکترونیکی خریداری نمایید. پس از خرید و صدور رسید الکترونیکی، مشاورین ما با شما تماس می گیرند تا هماهنگی های لازمه جهت ارسال سفارشات را به عمل آورند.

 

جلب اعتماد و رضایت شما عزیزان افتخار ماست , لطفآ کیفیت محصولات ما را مقایسه کنید

سبد خرید
اسکرول به بالا